top of page

Krátce o majiteli firmy

Jsem duší živnostník s osobní odpovědností, jehož si klienti platí za to, že jejich problémy se nikdy nestanou. Jsou problémy, kterým nezabráním, jako je například selhání hardware, ale spoustě problémů předejít lze, správnou péčí, údržbou a osvětou obsluhy - a to je moje silná stránka. Prevence, která je levnější než "léčení". :)

Trocha té pracovní filozofie...

Za léta své praxe jsem se naučil jednu věc. Práce administrátora (správce IT) je velice nevděčná, protože čím lépe děláte svou práci, tím méně jí máte, protože všechno funguje tak, jak má. Paradox, že? :)

 

Jako profesionální administrátor tedy stojím před etickým problémem: dělat svojí práci dobře a být za to bit malým počtem fakturovaných hodin, nebo být parchant a "zadělávat na problémy" těm, kdo mě doslova živí? Upřímně, nelíbila se mi ani jedna varianta, takže jsem přišel s třetí variantou, která je ku prospěchu všem:

 

Fungujeme převážně v paušálních sazbách. Je to oboustranně výhodné - pro nás, protože máme zajištěn příjem i když všechno funguje, což je mým ultimátním cílem a naplněným snem. A pro klienta též, protože má jisté náklady, které jsou fixní a nepřekvapí ho tak náhlý výdaj v době, kdy to nejméně čeká, nebo potřebuje. 

Pokud tedy s námi chcete navázat spolupráci, doporučuji Vám zvážit právě paušální sazbu, opravdu je výhodnější a ve finále i levnější. :) Nejenom na absolutních penězích, ale i na prostojích při stojící technice.

Hodinová sazba je pro Vás výhodná, pokud si většinu věcí uděláte a zařídíte sami a nás potřebujete jako "odbornou zálohu" pro případ, že něco nezvládnete, nebo nevíte.

Co Vám za paušál nabídneme? Tak především naší odbornost a celoživotní vzdělávání. Znát IT v celé jejich šíři a do hloubky je dnes prakticky nemožné, je to stále se měnící a zvětšující se informační Kraken. Důležité je tedy jednak znát to podstatné pro fungování a zefektivnění zrovna Vašeho byznysu, které investice mají smysl v krátkodobém a které v dlouhodobém horizontu.

To sice zvládne kdejaký vysokoškolák i bez praxe, pokud měl dobrého učitele. Neméně důležité je znát kontext daných technologií v praxi tak, aby každá investovaná koruna měla smysl a vrátila se co nejefektivněji. 

Smyslem mého podnikání je podpořit naše klienty v jejich udržitelném růstu, protože v tom je oboustranný užitek.

 

Naše škála dovedností a znalostí jde od mobilních telefonů, přes počítače, a síťovou topologii až po docházkové systémy, servery a standardy zabezpečení na bankovní úrovni (PCI DSS). Nebudu zde uvádět konkrétní věci, je jich mnoho, rád Vám je zodpovím při osobním jednání, nebo složím(e) Vaše zkoušky způsobilosti, abyste měl jistotu, Vážený kliente.

 

Zjednodušeně řečeno, se Vám postaráme o vše co souvisí s počítači a mobily / tablety, včetně souvisejících outsourcovaných služeb, jako je zálohování, tvorba webových stránek, vybudování strukturované kabeláže, apod. Děláme prostě "full service". :)

JSME POJIŠTĚNÍ

Život je pestrý a štěstí přeje připraveným

Každý můžeme udělat chybu. Byla by ale chyba, nebýt na chyby připravený a nechránit své klienty pomocí vlastního podnikatelského pojištění. Plné znění pojistné smlouvy najdete pod tlačítkem vpravo. 

bottom of page